Jedna z najnowocześniejszych Aren Wirtualnej Rzeczywistości w Polsce

 

27 marca 2023 roku na terenie Centrum Rozrywki “Mystery Machinery” miało miejsce spotkanie przedstawicieli mediów ze świata nowych technologii. Wśród zaproszonych Gości znaleźli się między innymi dziennikarze oraz influencerzy:

👉 Dawid Bączkowicz, znany jako Bonkol – Influencer You Tube

👉 Telepolis.pl

👉 Mobilefoto.pl

👉 Radio Katowice

👉 Scroll.morele.net

👉 Network Magazyn

👉 Instalki.pl

👉 SmartMe.pl, jak również

👉 Przedstawiciele HTC Polska

Po krótkim przywitaniu zgromadzonych osób, każdy miał możliwość zapoznać się z atrakcjami znajdującymi się w centrum rozrywki, zaczynając od strefy Areny Laser Tag poprzez strefę Escape Room, kończąc na 𝗔𝗿𝗲𝗻𝗶𝗲 𝗪𝗶𝗿𝘁𝘂𝗮𝗹𝗻𝗲𝗷 𝗥𝘇𝗲𝗰𝘇𝘆𝘄𝗶𝘀𝘁𝗼ś𝗰𝗶, która tego dnia była dla wszystkich punktem kulminacyjnym.

Jako jedna z najnowocześniejszych, Aren VR w Polsce daje Graczom możliwość poruszania się po całej przestrzeni dedykowanej do gier bez tzw. kabla przy goglach. Rozwiązanie to jest możliwe dzięki konfiguracji sprzętowej opartej na goglach 𝗛𝗧𝗖 𝗩𝗜𝗩𝗘 𝗙𝗼𝗰𝘂𝘀 𝟯, jest to na chwilę obecną topowy model rozwiązania bezprzewodowego VR od marki HTC.

Arena VR daje graczom możliwość zabawy m.in. w trybie

𝗠𝘂𝗹𝘁𝗶𝗽𝗹𝗮𝘆𝗲𝗿 𝗙𝗿𝗲𝗲𝗥𝗼𝗮𝗺 – gracze poruszają się na całej arenie bez ograniczeń stanowiskowych

𝗠𝘂𝗹𝘁𝗶𝗽𝗹𝗮𝘆𝗲𝗿 𝗦𝘁𝗮𝗻𝗱𝗮𝗿𝗱 – gracze poruszają się w ramach dedykowanych stanowisk

Tego dnia wszyscy Goście mieli możliwość praktycznego przetestowania wykorzystywanych rozwiązań technologicznych, między innymi dzięki grom:

📍 RevolVR 3

📍 The Hallow

📍 The Raft

📍 Cops vs Robbers

“FreeRoam + Streaming” – czyli rozwiązanie FreeRoam nie wymagające komputerów plecakowych celem swobodnego przemieszczania się po arenie VR jest nowym standardem, który dopiero co rozwija się w dziedzinie Wirtualnej Rzeczywistości, 𝗮 𝗼𝗱 𝘁𝗲𝗿𝗮𝘇 𝗷𝗮𝗸𝗼 𝗽𝗶𝗲𝗿𝘄𝘀𝘇𝗲 𝘄 𝗣𝗼𝗹𝘀𝗰𝗲 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝗱𝗼𝘀𝘁ę𝗽𝗻𝗲 𝘄 𝗖𝗲𝗻𝘁𝗿𝘂𝗺 𝗥𝗼𝘇𝗿𝘆𝘄𝗸𝗶 “𝗠𝘆𝘀𝘁𝗲𝗿𝘆 𝗠𝗮𝗰𝗵𝗶𝗻𝗲𝗿𝘆” 𝘄 𝗞𝗮𝘁𝗼𝘄𝗶𝗰𝗮𝗰𝗵.

.

.

.

Więcej informacji: 

☎ ☎ 696 187 754

👉👉https://mysterymachinery.pl/arena-vr/

FB: @Mystery Machinery Escape Room & Laser Tag

IG: @mysterymachinery_katowice