Katowice
    Katowice
    Kraków

Zorganizuj imprezę okolicznościową

Chcesz zorganizować imprezę?

Chcesz zorganizować imprezę urodzinową lub firmową? Gry Escape Room, Laser Tag, VR i Laserowy Labirynt połączone z naszą oferta snack baru sprawią przyjemność wszystkim gościom.

 

Pomożemy Ci zorganizować niezapomniane wydarzenie. W naszej ofercie imprez okolicznościowych mamy atrakcje zarówno dla najmłodszych jak i dla dorosłych.

Zobacz jakie atrakcje możemy przygotować na Twoją imprezę.

Atrakcje dla dzieci

w Katowicach i Krakowie

Spędzanie czasu z dzieckiem sprzyja rozwojowi więzi między nim a rodzicem lub opiekunem. Wspólnie spędzony czas pozwala rozwinąć u dziecka poczucie bezpieczeństwa oraz nawiązać dobrą relację w rodzinie. Jak spędzać czas z dzieckiem, żeby również dorośli mogli odpocząć? Niekoniecznie przed telewizorem…?

Zobacz więcej

Imprezy firmowe w Katowicach i Krakowie

Indywidualna oferta dla firm

Doskonale wiemy, że każda firma ma swoje własne potrzeby. Pracownicy mają różne wymagania i preferencje. Jednak Wszyscy mogą się dobrze bawić w Mystery Machinery Escape Room & Laser Tag.

 

Chcemy sprostać oczekiwaniom różnych firm i branż dlatego na imprezy firmowe, dla każdego z Was, przygotowujemy indywidualną ofertę. Skontaktuj się z nami i powiedz jakie atrakcje najbardziej ucieszą Twoich pracowników. Przygotujemy dla Ciebie ofertę specjalną, dopasowaną do wymagań i specyfiki Twojego biznesu.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Zobacz więcej

Imprezy urodzinowe

w Katowicach i Krakowie

Spędzanie czasu z dzieckiem sprzyja rozwojowi więzi między nim a rodzicem lub opiekunem. Wspólnie spędzony czas pozwala rozwinąć u dziecka poczucie bezpieczeństwa oraz nawiązać dobrą relację w rodzinie. Jak spędzać czas z dzieckiem, żeby również dorośli mogli odpocząć? Niekoniecznie przed telewizorem…?

Zobacz więcej

Wieczory Panieńskie

w Katowicach i Krakowie

Przed ślubem Panna Młoda ma mnóstwo na głowie – suknia ślubna i dodatki do niej, catering na wesele, kwiaty, tort weselny, lista gości, zaproszenia, obrączki… Wieczór panieński jest zatem dobrym momentem, aby mogła odetchnąć i dobrze się bawić w gronie najbliższych przyjaciółek. Jak zorganizować wieczór panieński w Mystery Machinery? Kto powinien być organizatorem? Kto ponosi koszty takiego wydarzenia? Co się robi na wieczorze panieńskim?

 

Zobacz więcej

Wieczory Kawalerskie

w Katowicach i Krakowie

W życiu każdego Pana Młodego przychodzi taki moment, kiedy trzeba zorganizować wieczór kawalerski. Kto powinien go zorganizować? O czym należy pamiętać podczas przygotowań? Jak sprawić, żeby był to niezapomniany wieczór – zarówno dla Pana Młodego, jak i dla gości?

 

Zorganizowaniem wieczoru kawalerskiego zajmuje się drużba, czyli świadek Pana Młodego. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaproszeni goście podzielili się obowiązkami między sobą i wspólnie zorganizowali całą imprezę.

Zobacz więcej

Chcesz zrobić komuś niespodziankę?

Podaruj dobrą zabawę i czas spędzony w gronie przyjaciół. W Mystery Machinery możesz kupić voucher (kartę podarunkową) na grę na dowolną ilość osób, w dowolnym pokoju (pokoje 30 lub 60 minutowe), na grę w Laser Tag (30 lub 60 minut) lub na grę VR (Wirtualna Rzeczywistość).

Kontakt

Najczęściej
zadawane pytania

Na czym polega Gra Escape Room?

Zadaniem graczy jest rozwiązanie zagadek logicznych i zręcznościowych, które umożliwią wyjście z pokoju, w którym odbywa się Gra. Gracze mają na wykonanie wszystkich zadań wyznaczony czas (60min. lub 30 min. w zależności od wybranej Gry). Przed rozpoczęciem zabawy Mistrz Gry, przekazuje graczom niezbędne wskazówki i wytyczne na temat zadań, które czekają ich w wybranym pokoju. W każdym momencie Gry, gracze mają możliwość skontaktowania się Mistrzem Gry i opuszczenia pokoju jeśli zajdzie taka potrzeba.

Na czym polega Gra Laser Tag

Jest to Gra typu paintball laserowy. Gracze dzielą się na drużyny, które współzawodniczą ze sobą aby osiągnąć cel wyznaczony w wybranym scenariuszu. Celem gry jest zestrzelenie Graczy z drużyny przeciwnej lub wykonanie zadania np. zajęcie bazy drużyny przeciwnej. Paintball laserowy w przeciwieństwie do klasycznego paintballa jest bezbolesny. Po grze pozostaje tylko wspomnienie dobrej zabawy, a nie siniaki. Do strzelania wykorzystywana jest jedynie wiązka światła, którą rejestrują specjalne czujniki umieszczone na kamizelkach graczy. Przed rozpoczęciem rozgrywki graczy czeka odprawa. Mistrz Gry wyda wszystkim broń, kamizelki i przekaże zadanie bojowe do wykonania dla drużyn.

Na czym polega gra na Arenie Wirtualnej Rzeczywistości (VR)

Arena wirtualnej rzeczywistości to przestrzeń, w której masz możliwość przenieść się w świat wirtualnych doznań. Na arenie dla każdego gracza przygotowane są stanowiska do gry, które wyposażone są w komputer oraz bezprzewodowe okulary wraz z padami. Przed grą Mistrz Gry dokonuje wstępnego instruktażu, na którym przedstawia zasady działania zarówno gogli jak i połączonych z nimi padów sterujących, pomaga również wybrać odpowiednią grę, która będzie odpowiednia zarówno do wieku jak i umiejętności gracza. Po instruktażu gracz przystępuje do docelowej gry, która zazwyczaj trwa 60 min lub 30 min. Na arenie VR cały czas znajduje się Mistrz Gry, który obserwuje zachowania i reakcje – tym samym ma możliwość zareagowania na pytania czy potrzeby osób znajdujących się na arenie.

Na czym polega Gra w Labiryncie Laserowym?

Laserowy Labirynt to gra, która odbywa się w specjalnym pomieszczeniu, na którym znajdują się wiązki laserowe oraz specjalne przyciski. Zadaniem Gracza jest wcielić się w rolę włamywacza i zwinnie pokonać wszystkie laserowe przeszkody, a następnie wrócić w miejsce startowe pokonując tą samą drogę świetlanych przeszkód.