Katowice
    Katowice
    Kraków

Starcie w laserowym świecie

przygotuj się na emocjonującą zabawę
(wyłącznie w Katowicach)!

 

Oddajemy do Twojej dyspozycji arenę Laser Tag o powierzchni 300 m².
Paintball Laserowy to dobra zabawa dla wszystkich wielbicieli gier taktyczny
oraz “strzelanek”. Możesz wybierać spośród sześciu różnych scenariuszy.
Mystery Machinery w C.H. Załęże to największe w regionie centrum gier typu
Laserowy Paintball.

Scenariusze Gier

Warto wiedzieć

Jeśli chcesz się bawić swobodnie i bez żadnych przeszkód, zalecamy Ci ubrać wygodny, sportowy strój. Poruszaj się szybko i bezszelestnie jak ninja – koniecznie załóż buty na płaskiej podeszwie. Nie daj się namierzyć przeciwnikom – załóż ciemne ubrania aby być mniej widocznym.

 

Przed rozpoczęciem Gry na arenie Laser Tag każdy z graczy musi przejść krótkie przeszkolenie z zakresu bezpieczeństwa i posługiwania się sprzętem. W zależności od liczebności grupy przeszkolenie trwa o kilku do kilkunastu minut. Czas szkolenia wlicza się wykupiony czas Gry.

 

UWAGA!
1. Osoby cierpiące na epilepsję oraz kobiety w ciąży, nie powinny brać udziału w Grach Laser Tag.

2. Do czasu gry wynikającego z cennika wchodzi instruktaż szkoleniowy poprzedzający grę oraz czynności techniczne podczas gry m. in. zliczanie punktacji. Działania wykonywane są przez Mistrza Gry prowadzącego i nadzorującego  zabawę.

Zarezerwuj Grę telefonicznie, mailowo lub przez formularz na stronie internetowej.

Chcesz zrobić komuś niespodziankę?

Podaruj dobrą zabawę i czas spędzony w gronie przyjaciół. W Mystery Machinery możesz kupić voucher (kartę podarunkową) na grę na dowolną ilość osób, w dowolnym pokoju (pokoje 30 lub 60 minutowe), na grę w Laser Tag (30 lub 60 minut) lub na grę VR (Wirtualna Rzeczywistość).

Kontakt

Najczęściej
zadawane pytania

Na czym polega Gra Escape Room?

Zadaniem graczy jest rozwiązanie zagadek logicznych i zręcznościowych, które umożliwią wyjście z pokoju, w którym odbywa się Gra. Gracze mają na wykonanie wszystkich zadań wyznaczony czas (60min. lub 30 min. w zależności od wybranej Gry). Przed rozpoczęciem zabawy Mistrz Gry, przekazuje graczom niezbędne wskazówki i wytyczne na temat zadań, które czekają ich w wybranym pokoju. W każdym momencie Gry, gracze mają możliwość skontaktowania się Mistrzem Gry i opuszczenia pokoju jeśli zajdzie taka potrzeba.

Na czym polega Gra Laser Tag

Jest to Gra typu paintball laserowy. Gracze dzielą się na drużyny, które współzawodniczą ze sobą aby osiągnąć cel wyznaczony w wybranym scenariuszu. Celem gry jest zestrzelenie Graczy z drużyny przeciwnej lub wykonanie zadania np. zajęcie bazy drużyny przeciwnej. Paintball laserowy w przeciwieństwie do klasycznego paintballa jest bezbolesny. Po grze pozostaje tylko wspomnienie dobrej zabawy, a nie siniaki. Do strzelania wykorzystywana jest jedynie wiązka światła, którą rejestrują specjalne czujniki umieszczone na kamizelkach graczy. Przed rozpoczęciem rozgrywki graczy czeka odprawa. Mistrz Gry wyda wszystkim broń, kamizelki i przekaże zadanie bojowe do wykonania dla drużyn.

Na czym polega gra na Arenie Wirtualnej Rzeczywistości (VR)

Arena wirtualnej rzeczywistości to przestrzeń, w której masz możliwość przenieść się w świat wirtualnych doznań. Na arenie dla każdego gracza przygotowane są stanowiska do gry, które wyposażone są w komputer oraz bezprzewodowe okulary wraz z padami. Przed grą Mistrz Gry dokonuje wstępnego instruktażu, na którym przedstawia zasady działania zarówno gogli jak i połączonych z nimi padów sterujących, pomaga również wybrać odpowiednią grę, która będzie odpowiednia zarówno do wieku jak i umiejętności gracza. Po instruktażu gracz przystępuje do docelowej gry, która zazwyczaj trwa 60 min lub 30 min. Na arenie VR cały czas znajduje się Mistrz Gry, który obserwuje zachowania i reakcje – tym samym ma możliwość zareagowania na pytania czy potrzeby osób znajdujących się na arenie.

Na czym polega Gra w Labiryncie Laserowym?

Laserowy Labirynt to gra, która odbywa się w specjalnym pomieszczeniu, na którym znajdują się wiązki laserowe oraz specjalne przyciski. Zadaniem Gracza jest wcielić się w rolę włamywacza i zwinnie pokonać wszystkie laserowe przeszkody, a następnie wrócić w miejsce startowe pokonując tą samą drogę świetlanych przeszkód.