Escape Room

Nasze pokoje

Zarezerwuj Grę telefonicznie lub mailowo.
Tel.: 696 187 754
e-mail: katowice@mysterymachinery.pl

Rezerwacja Gier Escape Room możliwa już wkrótce

Krasnoludzki Browar

2-6
60
ul. Bocheńskiego 69, Katowice 40-847 (C.H. ZAŁĘŻE)

Jesteś wielbicielem dobrego piwa? Chcesz spróbować najlepszego krasnoludzkiego portera? Zbierz swoich kompanów i wybierz się do opuszczonego krasnoludzkiego browaru Orifuna Bottlehead’a. Maszyny piwowarskie są cały czas sprawne. Wystarczy wykazać trochę sprytu aby je uruchomić i znów delektować się najlepszym na świecie porterem.

Browar Krasnoludzki

Skarbiec

2-4
30
ul. Bocheńskiego 69, Katowice 40-847 (C.H. ZAŁĘŻE)

Drużyna „Z” zawsze staje w obronie pokrzywdzonych ludzi. Właśnie zgłosiła się do Was grupa osób, której cały dorobek życia ukradli bandyci. Ruszacie na pomoc. Musicie odzyskać skarb, który bandyci ukryli w starym poniemieckim bunkrze. Udało się Wam zdobyć informacje gdzie znajduje się bunkier i klucz otwierający główne wrota. Jednak to dopiero początek Waszych zmagań. Musicie sforsować drzwi do skarbca i dostać się do sejfu, w którym bandyci ukryli zrabowany majątek.

Escape Room Skarbiec

Szósty Zmysł

2-6
60
ul. Bocheńskiego 69, Katowice 40-847 (C.H. ZAŁĘŻE)

Jeśli często zdajesz się na swoją intuicję, to wyzwanie jest dla Ciebie. Razem z wybitną Panią Profesor możesz zgłębić tajemnicę szóstego zmysłu. Wytęż swoje zmysły daj pokierować się intuicji. Udowodnij, że w sposób nieszablonowy potrafisz wykorzystać swój wzrok, słuch, smak, węch i dotyk. Do grona współpracowników badaczki dołączą tylko najwybitniejsze jednostki.

Escape Room Szósty zmysł

Łóżko szpitalne

2-4
30
ul. Bocheńskiego 69, Katowice 40-847 (C.H. ZAŁĘŻE)

Grupa do zadań specjalnych wykona każde zadanie. Nie cofniecie się przed niczym. Wasze szalone i brawurowe akcje przeprowadzacie tylko dzięki równie szalonemu pilotowi, który poleci z Wami nawet do piekła. Właśnie dostaliście ważne zadanie do wykonania. Musicie więc jak najszybciej wyciągnąć Waszego szalonego pilota ze szpitala psychiatrycznego. Nie jest to takie proste, pilot jest trzymany w odosobnieniu, a pielęgniarka zabrała mu klucz do samolotu. Macie tylko pół godziny zanim zacznie się poranny obchód. Do dzieła, uwolnijcie pilota!

Escape Room Łózko szpitalne