Katowice
    Katowice
    Kraków

Imprezy firmowe Katowice i Kraków

Indywidualna oferta dla firm

Doskonale wiemy, że każda firma ma swoje własne potrzeby. Pracownicy mają różne wymagania i preferencje. Jednak Wszyscy mogą się dobrze bawić w Mystery Machinery Escape Room & Laser Tag & VR.

 

Chcemy sprostać oczekiwaniom różnych firm i branż dlatego na imprezy firmowe, dla każdego z Was, przygotowujemy indywidualną ofertę. Skontaktuj się z nami i powiedz jakie atrakcje najbardziej ucieszą Twoich pracowników. Przygotujemy dla Ciebie ofertę specjalną, dopasowaną do wymagań i specyfiki Twojego biznesu.

Imprezy firmowe w Mystery Machinery – Katowice / Śląsk

 

Każda firma rządzi się swoimi prawami, a poszczególni pracownicy mają swoje potrzeby i wymagania. Nie samą pracą jednak człowiek żyje, a przyjacielska atmosfera w pracy to podstawa. Dlatego warto rozważyć zorganizowanie imprezy firmowe w Mystery Machinery!

 

Nawet jeśli widujesz się codziennie z kolegami i koleżankami z pracy, zacieśnienie więzi między Wami może być utrudnione ze względu na natłok obowiązków każdego z Was. Warto jednak znaleźć trochę czasu, który można spędzić z ludźmi, których widujemy na co dzień i z którymi chcemy podtrzymywać przyjacielskie stosunki. Dobrym pomysłem będą więc imprezy firmowe w Mystery Machinery.

 

Centrum rozrywki Mystery Machinery oferuje 8 pokoi zagadek w Katowicach i docelowo 6 w Krakowie,, strefę wirtualnej rzeczywistości, arenę laserowego paintballa, piłkarzyki oraz bilarda, a także świetnie wyposażoną strefę gastronomiczną. Escape roomy są różnorodne pod względem tematyki – sierociniec jak z horroru, szpital psychiatryczny, krasnoludzki browar, skarbiec lub jaskinia Mistrza Shinobi. Pokoje różnią się także między sobą stopniem trudności i liczbą osób, która może się do nich udać – do jednego pokoju może wejść 5 osób, do innego 4, a do jeszcze innego – 6.

 

Strefa wirtualnej rzeczywistości (arena VR) jest strefą gier, w których gracze uczestniczą przy użyciu bezprzewodowych gogli HTC Vive Focus 3. Do wyboru jest aż 12 tytułów gier, przy których można się świetnie bawić. Oczywiście, za pomocą gogli można się przenieść również do wirtualnego pokoju zagadek. Gracze mogą wziąć udział w rozgrywce na 3 różnych trybach, które są zależne od przestrzeni rzeczywistej, w jakiej uczestnicy będą się poruszać.

 

Arena Laser Tag to strefa laserowego paintballa. W tej wersji amunicją nie są kule z farbą, ale sygnałem świetlnym nadawanym i odbieranym przez elementy gry, na przykład przez broń lub urządzenia peryferyjne. Dzięki temu podczas rozgrywki nie musimy się martwić, czy wystarczy nam amunicji. Dodatkowe atuty tej odmiany paintballa to: możliwość konfiguracji punktów celu, punktów życia, szybkostrzelności broni i ilości amunicji, brak możliwości oszukiwania, duży zasięg wiązki (aż 200 m), możliwość organizowania rozgrywek w ciasnych pomieszczeniach, jak również to, że laserowy paintball nie brudzi ubrań. W rozgrywce udział biorą minimum 2 osoby, zaś największa liczba uczestników w trakcie jednej gry wynosi 12 osób.

 

Laserowy Labirynt to gra, która odbywa się w specjalnym pomieszczeniu, na którym znajdują się wiązki laserowe oraz specjalne przyciski. Zadaniem gracza jest przejście całej trasy, nie przecinając żadnej z linii. Wszystkie wiązki laserowe są bezpieczne dla użytkowników.

 

Jeżeli pracownikom i pracodawcy znudzi się rozwiązywanie zagadek lub gra w paintballa czy w arenie VR, dodatkową atrakcją w Mystery Machinery w Katowicach są piłkarzyki oraz bilard. Są to klasyczne formy rozrywki o niesłabnącej popularności. Z kolei przerwy między jedną rozgrywką a drugą można spędzić w strefie gastronomicznej, zaopatrzonej w pyszne jedzenie i napoje – alkoholowe i bezalkoholowe!

 

Imprezy firmowe w Mystery Machinery to gwarancja fantastycznie spędzonego czasu i zacieśnionych więzi w pracy!

Chcesz zrobić komuś niespodziankę?

Podaruj dobrą zabawę i czas spędzony w gronie przyjaciół. W Mystery Machinery możesz kupić voucher (kartę podarunkową) na grę na dowolną ilość osób, w dowolnym pokoju (pokoje 30 lub 60 minutowe), na grę w Laser Tag (30 lub 60 minut) lub na grę VR (Wirtualna Rzeczywistość).

Kontakt

Najczęściej
zadawane pytania

Na czym polega Gra Escape Room?

Zadaniem graczy jest rozwiązanie zagadek logicznych i zręcznościowych, które umożliwią wyjście z pokoju, w którym odbywa się Gra. Gracze mają na wykonanie wszystkich zadań wyznaczony czas (60min. lub 30 min. w zależności od wybranej Gry). Przed rozpoczęciem zabawy Mistrz Gry, przekazuje graczom niezbędne wskazówki i wytyczne na temat zadań, które czekają ich w wybranym pokoju. W każdym momencie Gry, gracze mają możliwość skontaktowania się Mistrzem Gry i opuszczenia pokoju jeśli zajdzie taka potrzeba.

Na czym polega Gra Laser Tag

Jest to Gra typu paintball laserowy. Gracze dzielą się na drużyny, które współzawodniczą ze sobą aby osiągnąć cel wyznaczony w wybranym scenariuszu. Celem gry jest zestrzelenie Graczy z drużyny przeciwnej lub wykonanie zadania np. zajęcie bazy drużyny przeciwnej. Paintball laserowy w przeciwieństwie do klasycznego paintballa jest bezbolesny. Po grze pozostaje tylko wspomnienie dobrej zabawy, a nie siniaki. Do strzelania wykorzystywana jest jedynie wiązka światła, którą rejestrują specjalne czujniki umieszczone na kamizelkach graczy. Przed rozpoczęciem rozgrywki graczy czeka odprawa. Mistrz Gry wyda wszystkim broń, kamizelki i przekaże zadanie bojowe do wykonania dla drużyn.

Na czym polega gra na Arenie Wirtualnej Rzeczywistości (VR)

Arena wirtualnej rzeczywistości to przestrzeń, w której masz możliwość przenieść się w świat wirtualnych doznań. Na arenie dla każdego gracza przygotowane są stanowiska do gry, które wyposażone są w komputer oraz bezprzewodowe okulary wraz z padami. Przed grą Mistrz Gry dokonuje wstępnego instruktażu, na którym przedstawia zasady działania zarówno gogli jak i połączonych z nimi padów sterujących, pomaga również wybrać odpowiednią grę, która będzie odpowiednia zarówno do wieku jak i umiejętności gracza. Po instruktażu gracz przystępuje do docelowej gry, która zazwyczaj trwa 60 min lub 30 min. Na arenie VR cały czas znajduje się Mistrz Gry, który obserwuje zachowania i reakcje – tym samym ma możliwość zareagowania na pytania czy potrzeby osób znajdujących się na arenie.

Na czym polega Gra w Labiryncie Laserowym?

Laserowy Labirynt to gra, która odbywa się w specjalnym pomieszczeniu, na którym znajdują się wiązki laserowe oraz specjalne przyciski. Zadaniem Gracza jest wcielić się w rolę włamywacza i zwinnie pokonać wszystkie laserowe przeszkody, a następnie wrócić w miejsce startowe pokonując tą samą drogę świetlanych przeszkód.