Katowice
    Katowice
    Kraków

Dodatkowe atrakcje:

Laserowy Labirynt

Laserowy Labirynt to gra, która odbywa się w specjalnym pomieszczeniu, na którym znajdują się wiązki laserowe oraz specjalne przyciski. Niczym włamywacz w banku zwinnie pokonaj wszystkie świetlne przeszkody. Sprawdź, czy jesteś w stanie dotrzeć na przeciwległy koniec pomieszczenia, wykonując po drodze wyznaczone zadania. Poczuj dreszczyk emocji, rywalizując ze znajomymi o wygraną. Możecie zagrać też parami!

Bilard oraz Piłkarzyki

Bilard oraz Piłkarzyki to kolejne atrakcje poza pokojami które znajdują się w strefie Snack Baru, tutaj również dokonuje się opłat za grę. Przedział czasowy, w którym można skorzystać ze stołu bilardowego czy piłkarzyków to 60 min lub 30 min.

 

Stół Bilardowy

 

Escape Box: „Skrzynia Czarodzieja”

Skrzynia Czarodzieja to mobilny escape box posiadający aż 13 interaktywnych zagadek. Zabawa przeznaczona dla każdego zarówno dla osób początkujących jak i zaczynających zabawę z łamigłówkami. Przewidziana ilość graczy od 1 do 4 osób. Możliwość gry w języku polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim oraz francuskim.

 

Escape Box: "Skrzynia Czarodzieja"

 

Stoły Shuffleboard

To połączenie curlingu, kręgli i buli. Zabawa polega na precyzyjnym kontrolowaniu każdego ruchu na stole, tak aby zatrzymać swój krążek jak najbliżej brzegu po przeciwnej stronie stołu. Pole najdalej wysunięte jest najlepiej punktowane, za 4 punkty. Trochę bliżej znajdują się dwa pozostałe pola, punktowane odpowiednio za 3, 2 punkty oraz za 1 punkt. Zatem trzeba skupić się na odpowiednim umiejscowieniu swoich krążków jak i na zbijaniu z dogodnych pozycji krążków swojego rywala.

 

Stoły Shuffleboard Katowice

 

 

 

VOUCHERY

Podaruj dobrą zabawę i czas spędzony w gronie przyjaciół. W Mystery Machinery możesz kupić voucher (kartę podarunkową) na grę na dowolną ilość osób, w dowolnym pokoju (60 min.), na grę w Laser Tag (30 lub 60 minut) lub na grę VR (Wirtualna Rzeczywistość).

Kontakt

Najczęściej
zadawane pytania

Na czym polega Gra Escape Room?

Zadaniem graczy jest rozwiązanie zagadek logicznych i zręcznościowych, które umożliwią wyjście z pokoju, w którym odbywa się Gra. Gracze mają na wykonanie wszystkich zadań wyznaczony czas (60min. lub 30 min. w zależności od wybranej Gry). Przed rozpoczęciem zabawy Mistrz Gry, przekazuje graczom niezbędne wskazówki i wytyczne na temat zadań, które czekają ich w wybranym pokoju. W każdym momencie Gry, gracze mają możliwość skontaktowania się Mistrzem Gry i opuszczenia pokoju jeśli zajdzie taka potrzeba.

Na czym polega Gra Laser Tag

Jest to Gra typu paintball laserowy. Gracze dzielą się na drużyny, które współzawodniczą ze sobą aby osiągnąć cel wyznaczony w wybranym scenariuszu. Celem gry jest zestrzelenie Graczy z drużyny przeciwnej lub wykonanie zadania np. zajęcie bazy drużyny przeciwnej. Paintball laserowy w przeciwieństwie do klasycznego paintballa jest bezbolesny. Po grze pozostaje tylko wspomnienie dobrej zabawy, a nie siniaki. Do strzelania wykorzystywana jest jedynie wiązka światła, którą rejestrują specjalne czujniki umieszczone na kamizelkach graczy. Przed rozpoczęciem rozgrywki graczy czeka odprawa. Mistrz Gry wyda wszystkim broń, kamizelki i przekaże zadanie bojowe do wykonania dla drużyn.

Na czym polega gra na Arenie Wirtualnej Rzeczywistości (VR)

Arena wirtualnej rzeczywistości to przestrzeń, w której masz możliwość przenieść się w świat wirtualnych doznań. Na arenie dla każdego gracza przygotowane są stanowiska do gry, które wyposażone są w komputer oraz bezprzewodowe okulary wraz z padami. Przed grą Mistrz Gry dokonuje wstępnego instruktażu, na którym przedstawia zasady działania zarówno gogli jak i połączonych z nimi padów sterujących, pomaga również wybrać odpowiednią grę, która będzie odpowiednia zarówno do wieku jak i umiejętności gracza. Po instruktażu gracz przystępuje do docelowej gry, która zazwyczaj trwa 60 min lub 30 min. Na arenie VR cały czas znajduje się Mistrz Gry, który obserwuje zachowania i reakcje – tym samym ma możliwość zareagowania na pytania czy potrzeby osób znajdujących się na arenie.

Na czym polega Gra w Labiryncie Laserowym?

Laserowy Labirynt to gra, która odbywa się w specjalnym pomieszczeniu, na którym znajdują się wiązki laserowe oraz specjalne przyciski. Zadaniem Gracza jest wcielić się w rolę włamywacza i zwinnie pokonać wszystkie laserowe przeszkody, a następnie wrócić w miejsce startowe pokonując tą samą drogę świetlanych przeszkód.