Zapraszamy do wspólnej zabawy
w sobotę 18 września 2021
od godziny 10:00

 

Impreza odbędzie się w lokalu Mystery Machinery Escape Room & Laser Tag w Katowicach (C.H. Załęże ul. Bocheńskiego 69, 1 piętro).

Świętujcie razem z nami otwarcie nowego centrum rozrywki w Katowicach.
Poniżej znajdziecie wszystkie informacje na temat imprezy, którą organizujemy dla Was w sobotę.

 

Atrakcje na Evencie

Na imprezę z okazji otwarcia przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji!

1.  Turniej Laser Tag

Od godz. 11:30 do 16:00 osiem drużyn zmierzy się na arenie Laser Tag. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: vouchery i gadżety Mystery Machinery. Szczegóły nt. Turnieju poniżej.

2. Turniej Escape Room

Od godz. 10:00 do 24:00 drużyny biorące udział w Grach Escape Room walczą aby w jak najkrótszym czasie wyjść z pokoju zagadek. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: vouchery i gadżety Mystery Machinery. Szczegóły nt. Turnieju poniżej.

3. Promocja -50% na pizzę

Od godz. 10:00 do 24:00 możesz kupić pizzę za połowę ceny. Jeśli uwielbiasz pizzę, 18 września będzie Twoim dniem. Wykup grę w Escape Room lub Laser Tag, a na podstawie paragonu każdy gracz z Twojej drużyny będzie mógł kupić pizzę za pół ceny! Szczegóły nt. degustacji pizzy poniżej.

4. Loteria Fantowa

Od godz. 10:00 do 24:00 każdy kto wykupi Grę w Escape Room lub Laser Tagu może wziąć udział w losowaniu voucherów na Gry w Mystery Machinery oraz gadżetów Mystery Machinery. Szczegóły nt. Loterii fantowej poniżej.

5. Konkurs gadżet za zdjęcie

Od godz. 10:00 do 24:00 możesz zrobić sobie zdjęcie w lokalu Mystery Machinery i opublikować je pod postem konkursowym na Facebooku. Każde opublikowane zdjęcie wygrywa nasz  kubeczek, a zdjęcie z największą liczbą like’ów dodatkowo do wybrania vouchery na gry w Escape Room i Laser Tag oraz koszuli. Szczegóły na temat konkursu poniżej.

6. Promocja – 20% na gry Escape Room i Laser Tag 

Od godz. 10:00 do 24:00 możesz zagrać w Escape Room i na arenie Laser Tag korzystając ze zniżki – 20%. Szczegółu nt. promocji poniżej.

Sprawdź co się będzie działo na Evencie

Szczegółowy plan atrakcji i regulaminy promocji

1. Turniej Laser Tag

W turnieju zmierzy się osiem 4-osobowych drużyn. Swoje drużyny możecie zgłaszać do 15 września 2021 (o zakwalifikowaniu do turnieju decyduje kolejność zgłoszeń). Rozgrywki są podzielone na 7 etapów i będą rozgrywane według różnych scenariuszy. Na 3 zwycięskie drużyny czekają bardzo atrakcyjne nagrody w postaci gadżetów Mystery Machinery oraz voucherów na Gry Escape Room lub na arenie Laser Tag.

Jeśli chcecie wziąć udział w Turnieju zgłoście Waszą drużynę:

Koszt udziału w Turnieju Laser Tag dla całej drużyny to 120 zł

15 września 2021 do wszystkich drużyn, które się zakwalifikowały do Turnieju  zostanie wysłany mail potwierdzający udział.

Drużyna wpłaca wpisowe w wysokości 120 zł w lokalu Mystery Machinery w dniu turnieju.

Turniej rozpoczyna się o 11:30
Warto przyjść 15 min. wcześniej i na spokojnie załatwić formalności.

Zapraszamy do zabawy! Niech zwyciężą najlepsi!

Regulamin Turnieju Laser Tag zajdziesz tutaj.

2. Turniej Escape Room

Do Turnieju mogą przystąpić wszystkie drużyny, które w dniu 18 września 2021 wykupią Grę Escape Room. Dla każdego pokoju będzie prowadzony osobny ranking czasu przejścia pokoju zagadek. Zwyciężają drużyny, które najszybciej wyjdą z danego pokoju. Turniej trwa cały dzień tj. od 10:00 – 24:00.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: voucher ze zniżką -10% na Grę w Escape Room lub Laser Tag oraz gadżety Mystery Machinery.

20 września wyłaniamy zwycięzców dla każdego z pokoi. Do drużyn, które najszybciej wyszły z danego pokoju zostanie wysłany mail z informacją o wygranej.

Zapraszamy do zabawy! Niech zwyciężą najlepsi!

Regulamin Turnieju Escape Room zajdziesz tutaj.

3. Promocja – 50% na pizzę

Gratka dla wszystkich wielbicieli pizzy. W dniu 18 września 2021 możesz kupić pizzę za pół ceny. Każdy kto wykupi grę w Escape Room lub Laser Tag, za okazaniem paragonu może kupić dowolną pizzę ze zniżką 50%. Każdemu uczestnikowi gry, na który klient przedstawi paragon, przysługuje 1 sztuka pizzy w promocyjnej cenie -50%.

Regulamin Promocja -50% na pizzę tutaj.

4. Loteria fantowa

Każdy kto w dniu 18 września wykupi Grę Escape Room lub Laser Tag może wziąć udział w loterii fantowej Mystery Machinery. Wystarczy, że pokażesz paragon za wykupioną Grę, a cała Twoja drużyna będzie mogła wylosować po jednym losie.

W loterii czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody:

  • vouchery na Gry w Escape Room lub Laser Tag
  • gadżety Mystery Machinery.

Każdy paragon może wziąć udział w loterii tylko raz.

Regulamin Loterii Fantowej zajdziesz tutaj.

5. Konkurs na Facebooku – Voucher za zdjęcie

Jeśli chcesz zdobyć kubek Mystery Machinery wystarczy, że zrobisz sobie zdjęcie w lokalu Mystery Machinery i opublikujesz je w komentarzu pod postem konkursowym (post pojawi się na naszym fanpage’u w dniu 17 września). Jeśli pokażesz obsłudze recepcji opublikowane zdjęcie, otrzymasz od nas piękny kubek. Wszystkie zdjęcia, które zostaną opublikowane pod postem konkursowym wezmą, udział w konkursie. Wygrywa zdjęcie z najwięszą liczbą like’ów.

Na zwycięzcę czeka nagroda w postaci koszulki Mystery Machinery i vouchera ze zniżką -30% na Grę w Escape Room lub Laser Tag.

Regulamin konkursu Voucher za zdjęcie znajdziesz tutaj.

6. Promocja na gry Escape Room i Laser Tag -20%

Na każdego kto w dniu 18 września 2021 odwiedzi lokal Mystery Machinery i wykupi Grę w Escape Room lub Laser Tag czeka niespodzianka – rabat 20 %. Każda osoba/grupa wykupująca Grę może skorzystać z tej promocji tylko raz w dniu 18 września.

Regulamin promocji -20% na gry Escape Room i Laser Tag znajdziesz tutaj.

W centrum rozrywki Mystery Machinery Escape Room & Laser Tag możecie poczuć emocje i adrenalinę na 300 metrowej arenie do laserowego paintballa lub pogłówkować w pokojach zagadek. W lokalu serwujemy też pyszną pizzę oraz burgery.

Mystery Machinery to miejsce, gdzie razem z Waszymi najbliższymi, możecie spędzić czas grając w Wasze ulubione gry i dzieląc się emocjami oraz dobrym jedzeniem.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy na Evencie z okazji otwarcia!