Otwarcie 13 września 2021

Nowe Centrum rozrywki Mystery Machinery, w Katowicach, otwiera dla Was pierwsze pokoje Escape Room i arenę Laser Tag.

Lokal znajduje się w C. H. Załęże, w Katowicach, ul. Bocheńskiego 69, 1 piętro)

Startujemy o godzinie 12:00

Mystery Machinery Escape Room

Przygotowaliśmy dla Ciebie 4 pokoje zagadek

  • Browar Krasnoludzki – coś dla miłośników piwa i fantasy. Będziesz miał sposobność ocalić od zapomnienia recepturę na najlepszy na świecie krasnoludzki Porter podziemny.
  • Szósty zmysł – masz niepowtarzalną okazję wziąć udział w prestiżowych badaniach nad szóstym zmysłem, prowadzonych przez światowej sławy Panią Profesor. Udowodnij, że Twoja percepcja i intelekt są ponad przeciętne.
  • Łóżko szpitalne – gratka dla zagorzałych fanów Escape Room. To pokój z Mistrzostw Polski, z niesamowitym, trochę psychodelicznym klimatem. Jeśli ucieczka ze szpitala psychiatrycznego przyprawia Cię o dreszczyk emocji, ten pokój jest dla Ciebie.
  • Skarbiec – kolejny pokój z Mistrzostw Polski. Coś dla wielbicieli łamigłówek i łamania szyfrów i poszukiwaczy skarbów.

W kolejnych miesiącach będziemy otwierać następne pokoje zagadek. (Docelowo ma ich być aż 14)

Arena Laser Tag – 300 m²

Mystery Machinery Laser Tag

Dla amatorów adrenaliny i gier typu „strzelanki” mamy wielką, 300 metrowa arenę Laser Tag. Laserowy Paintball to świetna zabawa dla najmłodszych, dla wielbicieli gier taktycznych i „strzelanek”.

Snack Bar

Mystery Machinery Pizza

Gry i zabawa to nie wszystko. W naszym Centrum rozrywki znajduje się też Snack Bar. Przygotowujemy tam pyszną pizzę, burgery, panini i sałatki.

Centrum rozrywki Mystery Machinery to przestrzeń gdzie możesz się spotkać z przyjaciółmi, rodziną, znajomymi z pracy. To miejsce gdzie możesz dzielić się z najbliższymi swoją pasję i spędzić czas przy pysznym jedzeniu.

Serdecznie zapraszamy na Otwarcie 13 września 2021. Przekonaj się sam jak ekscytująca może być gra w Escape Room i na arenie Laser Tag.

Jak dojechać?

Sprawdź jak dostać się do Mystery Machinery.

Tutaj znajdziesz godziny otwarcia lokali i naszą lokalizację oraz parking na mapce Google.

Event z okazji otwarcia

Mystery MAchinery 18 września Event

A już 18 września zapraszamy Cię na wielki Event z okazji otwarcia lokalu. W ramach imprezy odbędą się turnieje Escape Room i Laser Tag. Oprócz zawodów przygotowaliśmy szereg atrakcji: loterię fantową, degustację pizzy oraz zniżki -20% na gry w pokojach zagadek i na Paintball laserowy.

Nie może Cię zabraknąć na tej imprezie 🙂 Weź przyjaciół, znajomych, Twój team z pracy i świętuj razem z nami otwarcie Mystery Machinery!