Vouchery

Vouchery Mystery Machinery

Voucher Mystery Machinery to świetny pomysł na prezent.

Podaruj dobrą zabawę i czas spędzony w gronie przyjaciół. W Mystery Machinery możesz kupić voucher (kartę podarunkową) na grę na dowolną ilość osób, w dowolnym pokoju (pokoje 30 lub 60 minutowe), na grę w Laser Tag (30 lub 60 minut) lub na grę VR (Wirtualna Rzeczywistość).

Jak kupić voucher?

Vouchery sprzedajemy na miejscu w lokalu Mystery Machinery w C.H. Załęże. Wystarczy, że wybierzesz dzień tygodnia i ilość osób, na które ma być wystawiony voucher.

Szczęśliwy posiadacz vouchera, ma aż 3 miesiące na jego wykorzystanie.

Zapraszamy do zakupu.
Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń lub napisz do nas:

696 187 754

katowice@mysterymachinery.pl

 

Voucher Mystery Machinery
Voucher Mystery Machinery

Regulamin Voucherów Mystery Machinery

  1. Voucher upoważnia posiadacza do jednorazowej gry  w pokoju Escape Room na arenie Laser Tag lub VR (w zależności od rodzaju wykupionej gry).
  2. Aby wykorzystać Voucher należy zarezerwować termin gry przez: formularz na stronie internetowej, telefonicznie lub mailowo.
  3. Voucher można zrealizować w przeciągu trzech miesięcy od daty zakupu.
  4. Vouchery nie kumulują się z innymi promocjami, które są realizowane w dniu wykorzystania vouchera.
  5. Vouchery można nabyć w lokalu Mystery Machinery w C.H. Załęże, ul. Bocheńskiego 69, 1 piętro – Katowice.
  6. Ceny voucherów są zgodne z cennikami Escape Room, Laser Tag oraz VR zamieszczonymi na stronie internetowej. Kupując voucher, należy podać dzień tygodnia i ilość osób, na jaki ma być wystawiony voucher. Voucher wystawiony na piątek – niedzielę może być wykorzystany w dniach poniedziałek – czwartek. Voucher może być wykorzystany na grę z udziałem mniejszej ilości osób niż ilość wpisana na voucherze.
  7. Voucher wystawiony na poniedziałek – czwartek nie może być  zrealizowany w dniach piątek – niedziela. Voucher nie może być wykorzystany na grę z udziałem większej ilości osób niż ilość wpisana na voucherze. Jeśli posiadacz vouchera chce go wykorzystać w wyżej opisany sposób, musi dopłacić różnicę, w kwocie zgodnej z cennikami Escape Room, Laser Tag lub VR zamieszczonymi na stronie internetowej Mysetry Machinery.
  8. Niewykorzystane vouchery nie podlegają zwrotowi pieniędzy.

 

Voucher Mystery Machinery do zakupienia na stronie Wyjątkowy Prezent.