Informacje

Na czym polega Gra Escape Room?

Zadaniem graczy jest rozwiązanie zagadek logicznych i zręcznościowych, które umożliwią wyjście z pokoju, w którym odbywa się Gra. Gracze mają na wykonanie wszystkich zadań wyznaczony czas (60min. lub 30 min. w zależności od wybranej Gry). Przed rozpoczęciem zabawy Mistrz Gry, przekazuje graczom niezbędne wskazówki i wytyczne na temat zadań, które czekają ich w wybranym pokoju. W każdym momencie Gry, gracze mają możliwość skontaktowania się Mistrzem Gry i opuszczenia pokoju jeśli zajdzie taka potrzeba.
Jest to Gra typu paintball laserowy. Gracze dzielą się na drużyny, które współzawodniczą ze sobą aby osiągnąć cel wyznaczony w wybranym scenariuszu. Celem gry jest zestrzelenie Graczy z drużyny przeciwnej lub wykonanie zadania np. zajęcie bazy drużyny przeciwnej. Paintball laserowy w przeciwieństwie do klasycznego paintballa jest bezbolesny. Po grze pozostaje tylko wspomnienie dobrej zabawy, a nie siniaki. Do strzelania wykorzystywana jest jedynie wiązka światła, którą rejestrują specjalne czujniki umieszczone na kamizelkach graczy. Przed rozpoczęciem rozgrywki graczy czeka odprawa. Mistrz Gry wyda wszystkim broń, kamizelki i przekaże zadanie bojowe do wykonania dla drużyn.
Zabawa jest przeznaczona dla wszystkich osób, które chcą się dobrze bawić, lubią pogłówkować i trochę się poruszać. Możesz przyjść z grupą przyjaciół, z rodziną lub teamem z pracy. W Grach udział mogą brać osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie pod opieką dorosłych. Minimalny wiek uczestników to 10lat.
Nie zaleca się aby w Grach typu Escape Room i Laser Tag, brały udział osoby cierpiące na klaustrofobię, epilepsję. Osoby z wymienionymi wyżej problemami zdrowotnymi powinny zgłosić je obsłudze przed rozpoczęciem Gry.
Ubierz się wygodnie. Podczas Gier Escape Room zdarzają się proste zadania ruchowe. Zadbaj aby ubranie nie przeszkadzało Ci w zabawie. Dobrze też pamiętać o obuwiu na płaskiej podeszwie, zwłaszcza jeśli bierzesz udział w paintballu laserowym.
Aby odwołać rezerwację lub zmienić jej termin skontaktuj się z naszym pracownikiem telefonicznie lub mailowo. Nr tel. i adres mailowy znajdziesz w zakładce: „kontakt”.
W naszym Lokalu zapewniamy Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wszystkie pokoje Escape Room oraz Arena Laser Tag są zbudowane z zachowaniem wszystkich zaleceń Straży Pożarnej oraz Inspektoratu Nadzoru Budowlanego. • Każdy pokój jest pod stałym monitoringiem i nadzorem Mistrza Gry • W każdym pomieszczeniu gdzie odbywają się Gry umieściliśmy przyciski bezpieczeństwa, które umożliwiają przerwanie Gry i opuszczenie pokoju w dowolnym momencie • Wszystkie urządzenia w zagadkach wykorzystują bezpieczne napięcie do 12 V • We wszystkich pokojach zagadek i na arenie laserowego paintballa znajduje się oświetlenie awaryjne • W Lokalu, w ogólnodostępnych miejscach znajdują się legalizowane gaśnice

Regulaminy

Pobierz regulaminy Gier i  Lokalu Mystery Machinery Escape Room & Laser Tag w C. H. Załęże

Regulamin Lokalu Mystery Machinery Escape Room & Laser Tag  (format PDF)

Regulamin Gier w lokalu Mystery Machinery Escape Room & Laser Tag w C. H. Załęże (format PDF)

Polityka prywatności, pliki cookies, ochrona danych osobowych (format PDF)

Regulamin imprez okolicznościowych (format PDF)

Regulamin korzystania ze STOŁU BILARDOWEGO (format PDF)

Regulamin Konkursu_Instagram_1. Rocznica_Mystery Machinery_13.09.2022

Regulamin Konkursu_Facebook_1. Rocznica_Mystery Machinery_13.09.2022